Landis+Gyr Е100 (ZCG 100)

Однофазний лічильник прямого включення для тарифного обліку активної і реактивної енергії побутовими споживачами. 

Лічильник не схильний до дії зовнішнього магнітного поля, має індикацію зворотного напрямку потоку енергії, відображає миттєві значення струму і напруги мережі. Може бути оснащений додатковою батарей для зчитування даних при відсутності напруги мережі і журналом подій, для фіксації спроб несанкціонованого доступу і спроб злому.

Landis+Gyr E230 (ZMR)

Трифазний лічильник прямого включення призначений для вимірювання та реєстрації споживання активної та реактивної електроенергії

Можливість застосування різних алгоритмів для обліку електроенергії, таких, наприклад, як сума модулів енергії в кожній фазі, забезпечує неможливість крадіжки або недообліку електроенергії при неправильному (зворотньому) підключенні фазних струмів.

 

 

Landis+Gyr E550(ZMG300/ ZMG400)

Лічильники серії E550 безперервно контролюють роботу мережі і параметри якості електроенергії. Події, які віднесені до категорії «важливі» (наприклад: відсутність напруги, вплив постійного магнітного поля, розтин кришки затискачів, низьке значення коефіцієнта потужності і ін.) Можуть ініціювати функцію оповіщення: викликати спрацьовування вихідних контактів або передачу SMS-повідомлень через мережу оператора мобільного зв'язку на задані телефонні номери.

Landis+Gyr E650 (ZMD400)

У лічильниках з вбудованими комунікаційними інтерфейсами (типовиконання ZMD400CR ..) представлений широкий спектр можливих комунікаційних інтерфейсів в різних комбінаціях (CS, RS-232, RS-485, RS-422, оптичний). У лічильниках зі змінними комунікаційними модулями (типовиконання ZMD400CТ ..) можливості застосування технологій передачі даних не тільки множаться, а й дозволяють використовувати необхідну в будь-який момент, шляхом заміни одного модуля на інший. В даний час існує більше десятка різних комунікаційних модулів, підтримують практично всі сучасні технології передачі даних.
 

Landis+Gyr E850 (ZMQ200/ ZFQ200)

Високоточні лічильники електроенергії, призначені для обліку перетоків енергії в магістральних та розподільчих мережах енергосистем, на підстанціях великих споживачів і генеруючих електростанцій. Виключно швидка вимірювальна система забезпечує вимірювання з високим класом точності. Лічильники дозволяють вести облік електроенергії в точці розмежування балансової належності (з урахуванням втрат в лініях електропередач і в силових трансформаторах, з урахуванням похибок вимірювальних трансформаторів струму і напруги) навіть не будучи там встановленими.